fbpx

2x 80W led beam judančios galvos

30 / para

Moving Head LED 80 beam yra profesionalus judantis galvos LED šviestuvas, sukurtas scenoms, daugiafunkcinėms vietoms ir klubams. Jis pasižymi 80 W baltos spalvos LED šviesos šaltiniu, 8 modelių gobelenu ir 8 spalvų ratu, kurie leidžia sukurti nuostabų šviesos spektaklį.

Šis šviestuvas suteikia puikias galimybes kurti įspūdingus šviesos efektus ir išskirtinį vizualinį poveikį. Naudodamas 80 W galingą LED šaltinį, jis suteikia ryškią ir aštrią šviesą su dideliu intensyvumu. Tai leidžia jums išryškinti artistinius elementus ir pabrėžti svarbius detales savo renginiuose.

Gobelenu ratai suteikia jums įvairius šablonus ir formos, kurie gali judėti ir keisti kryptį. Spalvų ratas leidžia jums pasirinkti iš įvairių spalvų, kurios gali būti naudojamos vienu metu.

Moving Head LED 80 beam yra universalus ir pritaikytas naudoti įvairiuose renginiuose. Tai gali būti puikus pasirinkimas koncertuose, klubuose, scenose ir kitose vietose, kur reikalingas įspūdingas ir energingas šviesos efektas. Šis šviestuvas suteikia didelę kūrybinę laisvę ir galimybę sukurti unikalų šviesos dizainą, kad jūsų renginiai būtų įsimintini ir išskirtiniai.


Kategorija: Apšvietimo įranga

Aprašymas

Įtampa: AC110-220V, 50-60 HZ

Galia: 100 W

Šviesos šaltinis: vienas 80 W baltos šviesos rutuliukas