fbpx

3in1 led effect light

15 / para

3in1 LED efektų šviestuvas yra ypatingas apšvietimo prietaisas, kuris suteikia unikalių spalvų ir šviesos blyksnių efektų.

Šis šviestuvas sujungia raudonus ir žalius lazerius, baltos blykstės efektus bei RGBAW besisukančius derbio efektus. Tai suteikia jums galimybę kurti įspūdingas ir įdomias šviesos kompozicijas bet kuriame renginyje.

Šviestuve yra įmontuotos automatizuotos ir garsu suaktyvintos programos, kurios leidžia jums lengvai valdyti šviesos efektus. Taip pat galite naudoti Master/Slave ir DMX režimus, kad turėtumėte dar daugiau kontrolės galimybių.

Taip pat yra galimybė sukurti sinchronizuotą šviesos šou, naudojant kelis šiuos šviestuvus ir sujungiant juos į vieną efektą. Tai ne tik suteiks išskirtinį vizualinį poveikį, bet taip pat sutaupys laiką, nes nereikės atskirai valdyti kiekvieno šviestuvo.

3in1 LED efektų šviestuvas yra puikus pasirinkimas norint praturtinti bet kokį renginį su įspūdingomis spalvomis ir šviesos blyksniais. Jis leis jums sukurti įdomią ir energingą atmosferą, kuriai būdingas išskirtinis šviesos spektaklis.


Kategorija: Apšvietimo įranga

Aprašymas

Dmx kanalas 1/ 21 kanalas
Įėjimo įtampa ac100-240v 50-60hz
Led šviesos diodų ekranas, lengva valdyti
Šviesos šaltinis 8 vnt. 1 w baltųjų šviesos diodų + 5 vnt. 3 w r/g/b/w/a šviesos diodų + lazeris r = 150 mw, g = 50 mw
Galia 35w
29,5*22,5*28,5 cm dydžio