fbpx

CSM compact mixer su USB ir bluetooth / 6 mono + 1 stereo

15 / para

Citronic CSM-8 mikšeris yra kompaktiškas pultas su įmontuotu USB ir Bluetooth grotuvais. Šis produktas yra puikus pasirinkimas norint paprastai ir patogiai valdyti garso signalus.

CSM-8 yra lengvas ir patogus naudoti. Jis turi įmontuotą USB ir Bluetooth grotuvus, leidžiančius jums atkurti muziką iš įvairių šaltinių, tokių kaip išorinės atminties kortelės arba belaidinis ryšys su išmaniuoju įrenginiu. Tai suteikia jums didelį lankstumą ir galimybę leisti muziką tiesiai iš jūsų pasirinkto šaltinio.

Mikšeris taip pat turi keletą įėjimų ir išėjimų, kurie leidžia prijungti mikrofonus, instrumentus arba išorinius garso šaltinius. Jūs galite reguliuoti garso lygį, balansą ir kitas garso parametrus kiekvienam kanalui, taip užtikrindami tinkamą garso derinį.

CSM-8 taip pat turi įmontuotą daugiasluoksnį garso procesorių, kuris suteikia galimybę reguliuoti dažnius, efektus ir pan. Tai leidžia jums prisitaikyti prie skirtingų garso poreikių ir kurti tinkamą garsinį vaizdą.

Tai puikus pasirinkimas mažesniems renginiams, namų studijoms, gyvam atlikimui ir kt.

Citronic CSM-8 Compact Mixer with USB/Bluetooth Player suteikia jums patogumą, lankstumą ir galingumą, kad galėtumėte valdyti garso signalus savo noru. Tai yra patikimas ir funkcionalus įrenginys, kuris padės jums pasiekti kokybišką garso atkūrimą ir valdymą.


Kategorija: Mikšeriniai pultai

Aprašymas

Prekės svoris 1,45 kg
Techninės įrangos sąsaja USB
Įtampa 48 V
Elemento svoris 1,45 kg